PRAVIDLA

ýUtkání budou řídit rozhodčí s licencí Českého florbalu.

Turnaj se hraje dle pravidel Českého florbalu s následujícími výjimkami:
Systém 3+1, v základní skupině délka utkání 2×8 minut superhrubý čas. V zápasech předkola a play-off 2×10 minut superhrubý čas – poslední minuta druhého poločasu se stopuje. V základní skupině není povolen time-out. V playoff 1 time-out za zápas pro každý tým. Čas vyloučení 1 minuta, v případě   vyloučení 2+2 je čas vyloučení 3 minuty. Červené karty: ČK vede automaticky k vyloučení do konce daného utkání a automaticky stop na následující utkání.

Maximální čekací doba je 5 minut. Poté následuje kontumace 0:5 v neprospěch týmu, který se nedostavil k utkání. V případě dvou kontumací v důsledku opožděného nástupu k utkání bude dané družstvo z turnaje vyloučeno a výsledky jeho utkání budou anulovány.

Družstvo může nastoupit i bez brankáře v počtu 4+0.

Zápasy budou probíhat na hřištích o rozměrech 21×10 na hracích plochách, které budou speciálně položeny pro tento turnaj.

PROTESTY

Případný protest musí být předán v písemné formě Jury turnaje nebo vedoucímu hřiště (zavolá zapisovatelský stolek) nejpozději do 15 minut po skončení utkání. Poplatek za podání protestu je 500 Kč. V případě zamítnutí protestu poplatek propadá. Rozhodnutí Jury turnaje je konečné.

HRÁČ NEBO HRÁČKA SMÍ SMÍ K UTKÁNÍ NASTOUPIT POUZE S PLATNÝM TURNAJOVÝM NÁRAMKEM !!!

HRÁČ NEBO HRÁČKA SMÍ NA TURNAJI NASTOUPIT POUZE ZA JEDNO DRUŽSTVO! V PŘÍPADĚ PORUŠENÍ TOHOTO PRAVIDLA, SE KONTUMUJÍ ZÁPASY VŠECH DRUŽSTEV, ZA KTERÉ HRÁČ ČI HRÁČKA NASTOUPILA!